Saklı Vadi’de 180 özel daire

Çiğli Belediyesi'nin önderlik ettiği Çamlıkent Yapı Kooperatifi'nin yapımcısı DBM Beton, Saklı Vadi Evleri adı altında 180 dairelik bir toplu konut projesine daha imza atıyor. Çamlıkent'teki başarılarının Saklıvadi Evleri'nde de devam edeceğini söyleyen
Saklı Vadi Evleri Yönetim Kurulu Başkanı Avukat Metin Solak, "Çiğli, toplu konutların cenneti haline geldi. Bizim amacımız orta ve dar gelirliye uygun fiyatlarla kaliteli hizmet sunmak" dedi.

9 blok var
Saklıkent Evleri'nde toplam 180 dairenin yer alacağını da belirten solak, dairelerin brüt 150 metrekare ve 3+1 şeklinde olağını dile getirdi. Site içerisinde yüzme havuzunun da bulunacağını söyleyen Solak şöyle devam etti: "Saklı Vadi Evleri toplam 9 bloktan oluşacak ve her blokta 2 adet dublex yer alacak. Tüm duvarlar saten alçı ve kartonpiyerli olacak. Modüler sistem ve markalı hazır mutfak ile daire girişlerinde çelik kapı yer alacak. Saklı Vadi Evleri'ne ulaşım da çevre yolu sayesinde çok kolay olacak. Saklı Vadi Evleri özellikle dağ havası isteyenler için bulunmaz fırsat."

Yeni Asır – 10.11.2007{nomultithumb}