Netcad Meslek İçi Eğitim Semineri

 

 

MİSEM PROGRAMLARI İÇİN ÖN KAYIT YAPTIRMAK NEDEN ÖNEMLİDİR?

MISEM kapsamında verilen eğitim programları, sınıfları yeterli kişi sayısı yakalandığı zaman açılmaktadır. Bu listelerin belirlenmesinde elimizde mevcut ön kayıt listeleri olması önem kazanmaktadır. İlgilendiğiniz eğitim programı için ön kayıt yaptırmanız durumunda, yeni sınıfların açılması için size ulaşmamızı kolaylaştırmış olacağınız gibi MISEM kapsamındaki etiklikleri de yakından takip edebilirisiniz.

MISEM eğitim programlarına ön kayıt yaptırmak için spoizmir@spo.org.tr adresine adınızı, soyadınızı, telefonunuzu ve istediğiniz programı belirten bir ileti atmanız yeterlidir.

NetCAD eğitim programı 4 haftada tamamlanmak üzere toplamda 32 saatlik bir eğitim programıdır. Eğitim programları şehir plancılarına ve şehir plancısı adaylarına yönelik içeriktedir. Tamamı şehir plancısı olan eğitmenler tarafından verilmektedir.

 

  • Sınıflar 7 kişiliktir.
  • Kesin kayıtlar, daha önce ön kayıt yaptırmış olan meslektaşlara öncelik verilerek yapılmaktadır.
  • Ön kayıt yaptırmak için 422 28 90 nolu telefonu arayabilir ya da spoizmir@spo.org.tr adresine adınızı, soyadınızı, telefonunuzu ve istediğiniz programı belirten bir ileti göndererek başvuruda bulunabilirsiniz.