Meslek Seminerlerine İlgi Devam Ediyor

Şubemizce organize edilen ve DEÜ ile İYTE Şehir ve Bölge Planlama Bölümleriyle birlikte programlanan Meslek Seminerleri dizisinin ikincisi 7 Mayıs 2008 Çarşamba günü İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü'nde idi. "Gayrimenkul Değerleme Uzmanlık Alanı – Şehir Planlamada Eylem Alanları" başlıklı seminer yaklaşık iki buçuk saat sürdü. İYTE Mimarlık Fakültesi A Blok Seminer Salonunda gerçekleşen etkinliğe çok sayıda İYTE ve DEÜ öğrencisi ile akademisyenler ve meslektaşlar katıldı. Semineri İYTE Şehir ve Bölge Planlama ..

Bölüm Başkanı Doç.Dr. Semahat Özdemir yönetirken, Bilge BELLER ÖZÇAM (TSKB – Şehir Plancısı), Doç. Dr. Murat ÇELİK (İYTE Öğretim Üyesi), Ar. Gör. Mert KOMPİL (İYTE Öğretim Elemanı), Murat İZCİ (Referans – Şehir Plancısı) ve Nurettin DOĞAN (Şehir Plancısı) konuşmacı olarak yer aldılar. Seminer, salondaki katılımcıların soruları ve katkılarıyla sona erdi.  

Meslek seminleri dizisinin ilki 16 Nisan 2008 akşamı Konak Belediyesi Kültür Merkezi'nde gerçekleşmiş, yaklaşık iki buçuk saat süren etkinlikte, Şube Başkanı Tolga Çilingir'in yönettiği oturuma, şehir plancıları Bülent İlktuğ (Aliağa Organize Sanayi Bölgesi), Hitay Baran (İzmir Ticaret Odası), Suna Yaşar (İzmir Kalkınma Ajansı), Kadir Rahmi Sarıcı (Tesco-Kipa) konuşmacı.. olarak katılmıştı. Dizinin üçüncü oturumu, 12 Mayıs Pazartesi akşamı 18.00'de Alsancak Konak Belediyesi Kültür Merkezi'nde gerçekleşecek.